امباربا؛ یک خانواده

با کسانی که خانواده امباربا را تشکیل داده اند آشنا شوید ...

از خرید اسانسور از شرکت امباربا در اسپانیا بسیار راضی هستم، بخصوص از مسئولان شرکت در سرعت عمل ارسال اطلاعات و خدمات بعد از فروش و همچنین کیفیت بالا و قیمت قابل توجه در مقایسه با سایر برند ها. بنا بر اطلاعاتی که دارم شرکت امباربا بزودی بطور مستقیم وارد بازار ایران خواهد شد و با سابقه ای که از ۴۰ سال پیش در این کشور دارد ، اسقبال بزرگی از او هم در ایران و هم در کشورهای همجوار خواهد شد

ما تیمی مردمی هستیم که در گذار شکل دهی به مفهوم مدیریت صنعت حمل و نقل عمودی قرار گرفته ، از ارزش ها و اصول بنیانگذارانمان پیروی می کنیم. جایی که فاکتور انسانی موتور اصلی رسیدن به اهدافمان به عنوان یک شرکت است.

فرد شاب

فرد شاب

  بولیوی
- کیفیت عالی محصولات عرضه شده
- عمل به تعهدات نوشته شده و کلامی
- خدمات پس از فروش موثر
- رعایت اخلاق حرفه ای کسب و کار 

شما می توانید 20 امتیاز مثبت در مورد شرکت در کنار مهربانی، حسن نیت ، حرفه ای بودن و کارآیی آقای لوئیس Embarba و پرسنا ایشان لیست کنید. فروش آسانسور Embarba در قلمرو ملی بولیوی به معنای کسب و کار بدون هیچ گونه شروع و یا شک و تردید است.

فدریکو رودریگز

فدریکو رودریگز

  اسپانیا

برای پاسخ دادن به این سوال من می گویم که امباربا بخشی از زندگی من است. من خیلی جوان بودم که فعالیت در شرکت را شروع و 47 سال تا زمان بازنشستگی ام را در Embarba مشغول به کار بودم. من در و با امباربا بزرگ شدم . من بخشی از یک تیم خوب حرفه ای بودم که با کار خود و ادامه مسیر دادن به سمت اصول مشخص شده مثل : احترام، جدیت، کیفیت و ایمنی، همیشه تلاش داشتند تا به بهترین شکل به مشتریان خود خدمات دهند.

سارا

سارا

  انگلستان

من 7 سال برای Embarba کار کرده ام و هر دقیقه از کاری که کردم در این شرکت را دوست دارم. من کارهای مختلفی را از حسابداری، پرداخت دستمزد، خدمات و غیره در شرکت انجام می دهم. این شرکت مانند یک خانواده بزرگ است که همه ما همراه آن هستیم و امیدوارم با آنها تا پایان دوره کاری خود همکاری کنم.

خوان ماریا پریتو

خوان ماریا پریتو

  اسپانیا

پس از 42 سال  فعالیت در EMBARBA  صادقانه بخواهم بگویم وقتی به موفقیت های این شرکت نگاه می کنم عوامل زیادی را می بینم که این موفقیت را توجیه می کند، اگر چه 4 عامل اصلی از سایر دلایل برجسته تر می باشد: سرمایه منابع انسانی،تعهد خدمات،اهمیت دادن به مشتریان و در نهایت توانایی مدیریت این شرکت برای نیل به هم افزایی توان ، حفظ و بقا در بخش بخش این شرکت می باشد . 

Nabil Essabouh

Nabil Essabouh

  مراکش

برای من Embarba یک خانواده بزرگ با تعداد زیادی از افراد حرفه ای شاغل در آن است که برای همکاری با یکدیگر به جهت بهبود کیفیت محصولات و خدمات دریغ نمی کنند . Embarba جایی است که ما با هم به جهت تامین   انتظارات مشتریان به عنوان یک تیم کار می کنیم و نیازهای آن ها را برآورده می کنیم، زیرا شعار و هدف اصلی ما بهبود زندگی مردم است