ویژگی های محصولات و خدمات امباربا

ویژگی های منحصر به فرد خدمات و محصولات امباربا، رمز ماندگاری ماست ...

در بحث سرویس و خدمات پس از فروش امباربا دارای برنامه های مدون جامع و کاملا به روز سرویس و نگهداری مخصوص به خود بوده ، برای این منظور، منابع انسانی و تیم فنی زبده در سطوح کارشناس و کارشناس ارشد برای انجام تعمیرات پیشگیرانه، اصلاح و رفع ایرادات با هدف رعایت رفاه مشتریان فراهم شده است.

در آسانسورهای امباربا توجه به محیط زیست بسیار مهم و دارای اهمیت است. از همین رو از تکنولوژی های به روز و مدرن با بهره وری بالا و مصرف حداقلی انرژی مثل موتورهای مغناطیس دائم و درایو های 3VF و ...  در ساخت و تولید آسانسورها در امباربا استفاده می شود.

مطابق با آخرین ورژن استانداردهای در حال پیاده سازی در دنیا ، از طریق تلفن های موجود در کابین های آسانسور امباربا در هر زمان می توانید با مرکز خدمات و پشتیبانی تماس برقرار نمایید

در امباربا به کلیه نیروها مخصوصا سرویس کاران ، به عنوان نمایندگان شرکت  امبارابا ، که بیشترین ارتباط را با مصرف کننده نهایی دارد  آموزش ویژه داده می شود .

ایشان علاوه بر آموزش های فنی برای طرز برخورد ، نوع پوشش و حضور خود در محل دوره های مخصوص امباربا را از سر میگذرانند

آسانسورهای امباربا در هر زمان به لحاظ نرم افزاری و سخت افزاری قابلیت مدرن سازی و به روز شدن دارند. 

شما می توانید برای طراحی فضای آسانسور قبل از شروع عملیات اجرایی پروژه ، انتخاب نوع آسانسور و یا هر گونه سوال در رابطه با امور آسانسور از امباربا مشاوره رایگان دریافت نمایید. 

زیبایی و ظرافت،  امروز نه به عنوان عاملی جانبی در زندگی مدرن بلکه به عنوان رکنی اصلی در زندگی شناخته می شود. از همین رو در امباربا به این مهم توجه ویژه شده ، با به کارگیری طراحان خوش ذوق کابین ها طراحی می گردند.شما فقط در امباربا می توانید در میان تمام شرکت های بزرگ دنیا در صورت نیاز طراحی متفاوت و حتی انحصاری مخصوص خودتان داشته باشید.